واحد فروش (دفتر مرکزی)


واحد فروش شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور طوس با قریب به هفتاد سال سابقه در زمینه تامین، مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، پمپ های خانگی، صنعتی و کشاورزی، کفکش، لجن‌کش، وکیوم ها، منبع انبساط و… جهت بسط و گسترش فعالیت خود در فضای مجازی و همچنین سهولت پاسخگویی به مشتریان غیرحضوری، تصمیم به راه‌اندازی وبسایت فروشگاهی خاورکالا گرفته و از این طریق در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرده است. این سامانه در واحد فروش شرکت و به دست تیم فروش شرکت خاور اداره می‌گردد.

خاورکالا شرکت مهندسی خاور طوس

از افتخارات شرکت مهندسی ماشین‌های دوار خاور طوس با سابقه‌ی بیش از نیم قرن خود، در مرحله اول جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز است که در نهایت مسبب همکاری با سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی در سراسر کشور می‌باشد. لوگو های برخی از این مشتریان در صفحه‌ی نخست وبسایت خاورکالا، در قسمت انتهایی صفحه قرار داده شده است.

kec خاورکالا

واحد تولید

شرکت مهندسی ماشین‌های دوار خاور طوس به عنوان یکی از با سابقه ترین فعالان و از پیشگامان صنعت ماشین های دوار کشور و به پشتوانه فعالیت و تجربه در این حوزه نائل به ایجاد بستری مناسب جهت تولید و ارائه خدمات و محصولات مرتبط با تجهیزات دوار در سطوح کیفی بالا شده است. این شرکت مبتنی بر زیرساخت های دانش بنیان خود به عنوان یک مجموعه فن آور تاکنون موفق به تکمیل پروژه های متعددی در حوزه ‌های تدوین تکنولوژی انواع پمپ های گریز از مرکز فرآیندی شده است.
شناخت عمیق کارشناسان این شرکت از تجهیزات دوار شامل پمپ های فشار بالا و آبدهی بسیار زیاد، و اساس عملکرد آنها از یک سو و در اختیار داشتن تجهیزات لازم و همچنین مشاورین خبره جهت ایجاد خطوط فکری و راه‌حل های کلیدی، امکان تضمین کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده توسط این شرکت را میسر ساخته است.

این مجموعه افتخار دارد که همواره توانسته است فرصت های گرانبهائی را به منظور کاهش هزینه ها و تضمین عملکرد پایدار محصولات خود پیش روی کارفرمایان قرار دهد و در لیست تأمین کنندگان بسیاری از کارفرمایان بزرگ کشور جای گیرد.حوزه های اصلی فعالیت این شرکت در صنایع اصلی و بنیادین کشور همچون صنایع  نیروگاهی، فولاد، معادن، آب و فاضلاب می‌باشد و هدف نهایی آن خدمت به صنعت کشور، افزایش سطح علمی و رشد کمی و کیفی تجهیزات دوار و با رویکرد ایجاد ارزش افزوده و نیز توسعه فضای مناسب کسب و کار در حوزه های یاد شده میباشد.

توانمندی های شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور طوس
توانمندی های اصلی شرکت با رویکرد تمرکز بر پمپ های فشار بالا:
1- مهندسی مجدد و ساخت انواع پمپ ها و کمپرسورهای گریز از مرکز و قطعات وابسته
2- تهیه مستندات مهندسی و انجام فرآیندهای تحقیق و توسعه در حوزه تجهیزات دوار
3- انجام تعمیرات اساسی پمپ های تخصصی، بهینه سازی و اصلاح عملکرد
4- پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات داور
5- آموزش مبانی مهندسی، طراحی و انتخاب پمپ ها و کمپرسورهای گریز از مرکز
6- پشتیبانی و خدمات پس از فروش مستمر در حوزه های یاد شده

دفتر مرکزی (واحد فروش)

آدرس : مشهد، خیابان ملک الشعرا بهار، بین چهارراه لشگر و بی سیم، پلاک 242
تلفن : 985138539743+ 
همراه : 989017850249+ 
فکس985138527381+
ایمیلinfo@khavarkala.com